Kniha TAKMER ZABUDNUTÉ RECEPTY

Home / Kniha TAKMER ZABUDNUTÉ RECEPTY

Minulý rok som si v rámci jedného workshopu sama sebe napísala list z budúcnosti. Okrem iného v ňom bolo, že vidím samu seba ako sedím na pohovke v mojej prerobenej obývačke, v piecke pukoce oheň, pri nohách mi leží pes a ja si listujem moju knihu.

Ešte neuplynul presne rok, odkedy som si list napísala, ale nechýba k tomu veľa. Každopádne, psíka už máme, obývačka (a vlastne celý dom) je v procese prerábky. Už ostáva len kniha. A tá sa práve v týchto dňoch stáva skutočnosťou. Dala som jej meno Takmer zabudnuté recepty.

S podporou môjho úžasného mužíka, s pomocou mojej segry Katky, kamarátky Jarky, ktorá mi nafotila všetky recepty a kamarátov z agentúry Gooseberry, ktorý mi knižku uviedli do grafickej podoby, práve v týchto dňoch vzniká kniha takmer zabudnutých receptov. Receptov, na ktoré sme už možno zabudli, robili ich však naše babky a práve prostredníctvom tejto knihy sme chceli urobiť zbierku tých, ktoré nám najviac chutia a chýbajú. Receptov, ktoré si veľmi radi pripomenieme, oprášime a vrátime sa k nim, pretože nám vždy chutili a mali sme ich radi.

V knižke Takmer zabudnuté recepty nájdete  70 receptov na sladké aj slané koláče, pečivá, chleby alebo dezerty. Všetky som spolu so segrou vlastnoručne vyberala, napiekla a ochutnala a verím, že tak ako ohúrili mňa, ohúria aj vás. Väčšina receptov je úplne nová, ešte nepublikovaná a doplnené sú našimi najobľúbenejšími receptami zo stránky. Okrem receptov sme pre vás zozbierali množstvo užitočných tipov a informácií, pridali sme kde – tu malé anektody, ktoré sa nám spájajú s niektorými receptami a aj vďaka nim sa z obyčajnej kuchárskej knižky stala malá, praktická kronika s nádhernými fotografiami, ktorá vám bude robiť spoločnosť pri vypekaní.

Podporte, prosím, tento môj projekt, ktorý som pripravila vo vlastnej réžii sama, bez vydavateľstva, knižnej distribúcie alebo kníhkupectiev. Neľutujem ani minútu času, ktorý som knihe venovala, pretože som ju tvorila s vášňou a presvedčením, že si nájde svoje publikum.
Takmer zabudnuté recepty
Takmer zabudnuté recepty

Kúpte si knihu TAKMER ZABUDNUTÉ RECEPTY

Kúpte si moju knižku  pre seba, pre kulinárskeho priateľa, svoju maminku, kámošku, sestru… Je to nielen skvelý pomocník pri pečení ale aj originálny darček pre niekoho výnimočného a vám blízkeho. Či na sviatok, blížiace sa vianoce alebo len tak – pre potešenie, našou knihou určite potešíte.

Stačí, ak uhradíte sumu cez portál Paypal alebo bankovým prevodom na uvedené číslo účtu poukážete sumu 18,90 eur a poštovné a následne vám odošleme knižku. Ako variabilný symbol pri uhrádzaní sumy uveďte číslo objednávky, ktoré Vám príde na email a do poznámky uveďte vaše plné meno.

Takmer zabudnuté recepty
Takmer zabudnuté recepty

 

Objednávka:

Vaša objednávka:

Názov Počet ks Cena
Kniha TAKMER ZABUDNUTÉ RECEPTY 18.90
Poštovné 2
Spolu


 

Podmienky ochrany osobných údajov

 

 

ĎAKUJEM vám, že sledujete našu stránku, ďakujem za vašu priazeň a podporu a teším sa na okamih, kedy moja knižka plná krásnych receptov, zaujímavých informácií a šikovných tipov doplní vašu knižnicu.

Nech vám s nami chutí

Miša Smolová

Sisters Bakery

 

Informácie o knihe: formát 190 x 245 mm, počet receptov 70, tvrdá väzba

Autor: Michaela Smolová

Fotografie: Jarka Lempochnerová

Napiekli: Michaela Smolová, Katarína Dimoulatos

Grafika: reklamná agentúra gooseberry, s. r. o.