KURZY PEČENIA

Home / KURZY PEČENIA

Ako ste na tom vy a kurzy pečenia?

Ja som sa dávnejšie s lásky k pečeniu vyučila za cukrára, no napriek tomu sa sama častokrát zúčastňujem kurzov pečenia aj ako účastník. Baví ma učiť sa nové veci, zdokonaľovať sa a spoznávač ľudí s podobným zameraním, ako som ja.

No a keďže som už od môjho publika a okolia už veľakrát dostala otázku, či nechcem ľudí učiť piecť, tak som sa silno zamyslela a po roku príprav, premýšľania, zdokonaľovania a nastavovania sme s kamarátkou Beou pripravili niečo špeciálne.

Namiesto klasických kurzov pečenia, kde všetko prebieha pomerne rýchlo a vy prídete domov síce plné nových informácií ale aj s “batohom” únavy, my sme vybudovali koncept zážitkových workshopov.

A k nášmu prvému tohtoročnému sme práve spustili REZERVÁCIE.

“Nebeský tím”, ktorý sa bude o vás počas workshopov starať

Veľkonočný workshop v Nebi nad Štiavnicou

Som presvedčená, že aj ty si zaslúžiš čas pre seba. Čas, ktorý stráviš zmysluplne a bude pre teba prínosom. Spojili sme aktívne aj pasívne, kreatívne aj oddychové, gurmánske, floristické, tradičné, náučné, tvorivé. Veselé, spoznávacie a zážitkové.

Čo ťa teda čaká na našom Veľkonočnom workshope v Nebi už koncom marca?

 • čakajú ťa 3 dni a 2 noci strávené v Nebi nad Štiavnicou
 • namiesto jedného workshopu zažiješ hneď 2 pod vedením proefesionálov (jeden kulinársky, na ktorom ťa ja osobne naučím piecť domáce rožky lepšie ako tie z obchodu a jeden floristický pod vedením majsteriek floristického umenia z kvetinového ateliéru Papaver)
 • stretneš sa s odborníkmi na etnológiu, majstrov tvorby veľkonočných ozdôb a ver mi, že to obohatí tvoj pohľad na Veľkú noc
 • zažiješ gurmánsku večeru, ktorú ti navarím ja a aj ťa obslúžim 🙂
 • postaráme sa ti aj o stravu, občerstvenie a exkluzívnu kávičku od lokálneho pražiara počas celého pobytu
 • spoznáš kolektív rovnako naladených osôb ako si ty
 • neodídeš naprázdno – domov si odnesieš domáce pečivo, ktoré si vlastnoručne napečieš a malý darček odomňa, ďalej floristický aranžmán a malé jarné prekvapenie 
kurzy pečenia – domáce rožky

Pre koho je Veľkonočný workshop určený?

Ja to poviem takto – pre kohokoľvek, kto má rád pekné veci a milých ľudí.

 • pre kámošky, ktoré si chcú ešte pred Veľkou nocou dopriať čas pre seba a zažiť ho zmysluplne a aktívne
 • ale aj mamy a dcéry, aby si v krásnom prostredí utužili svoj vzťah
 • pre každého, kto sa chce naučiť piecť či robiť floristické aranžmány
 • taktiež pre jednotlivcov, ktorí hľadajú trochu únik zo všedného dňa a aktívny program

Ak ťa oslovil čo i len jeden bod z vyššie uvedených benefitov workshopu, tak neváhaj a zarezervuj si svoje miesto hneď teraz. Počet účastníkov je obmedzený na 16 – aby ste mali dostatok pohodlia, pozornosti a aby sme sa vám vedeli naplno venovať.

Svoje miesto na Veľkonočnom workshope, ktorého súčasťou je aj kurz pečenia domácich rožkov, si môžeš zarezervovať na stránke mojej kamaráky Bejky, s ktorou sme toto celé spáchali.

REZERVOVAŤ JEDINEČNÝ VEĽKONOČNÝ WORKSHOP

Veľkonočný workshop a moje kurzy pečenia budú prebiehať v tejto krásnej chalúpke