Nie každý má čas hľadať ten správny recept. Aby sme vám to uľahčili, pripravili sme pre vás tie najlepšie jesenné recepty pod jednou strechou. Stačí, keď si očami prejdete obrázky a tan, ktorý vs najviac osloví možno bude vašim koláčom už najbližší deň. Stačí, ak naň kliknete a otvorí sa vám priamo vybraný recept bez...

Nie každý má čas hľadať ten správny recept. Aby sme vám to uľahčili, pripravili sme pre vás tie najlepšie jesenné recepty pod jednou strechou. Stačí, keď si očami prejdete obrázky a tan, ktorý vs najviac osloví možno bude vašim koláčom už najbližší deň. Stačí, ak naň kliknete a otvorí sa vám priamo vybraný recept bez toho, aby ste museli pracne vyhľadávať recepty na stránke.

Najlepšie jesenné recepty pod jednou strechou

Nech sa páči, poďte si “prelistovať” naše najlepšie jesenné recepty. Veríme, že si vyberiete a my sa potom už len budeme tešiť, keď nám napíšete, ako vám chutilo. Alebo nám rovno pošlite fotku, či ju zaveste na vás Instagram a dajte #sistersbakerysk.

Ak predsa len uprednostníte surfovanie po našej stránke a máte chuť popásť si oči, tak nech sa páči, kliknite a surfujte.

A teraz už ten sľubovaný výber a najlepšie jesenné recepty pre vás. K

  1. JABLKOVÉ PITÉ : snáď najväčšia klasika, ktorej nikto nepovie nie. Naše tajomstvo je v správnom pomere chutí v plnke a v krehkom maslovom ceste.
jablkové pité
jablkové pité

2. PERNÍKOVÝ CHLEBÍK Z RAŽNEJ MÚKY : menej tradičný ale veľmi dobrý chlebík, ktorý padne vhod vždy, keď budete mať chuť na sladké raňajky či olovrant.

Perníkový chlebík

3. TEKVICOVÁ ROLÁDA S PLNKOU Z ČERSTVÉHO SYRA: lebo aj oči by jedli. Krásna sladká špirála vo farbách jesene. Keď raz túto roládu ochutnáte, tekvicu si zamilujete.

tekvicová roláda
tekvicová roláda

 

4. KYSNUTÝ KOLÁČ S JABLKAMI A ŠKORICOU: Výdatný, sýty a tak dobrý! Tento koláč kľudne môžeme nazvať jedlom, presvedčte sa sami.

Kysnutý koláč s jablkami a škoricou

5. BRATISLAVSKÉ ROŽKY: viete, ako rozoznáte makové od orechových? Pozrite si náš recept a dozviete sa zaujímavosti o histórii tohto tradičného pečiva.

Bratislavské rožky

6. TVAROHOVÉ GUĽKY SO STRÚHANKOU: sladké jedlo, ktoré nám pripomína našu babku. Pre nás jedlo, o ktorom s istotou povieme, že zahreje dušu aj telo.

tvarohové guľky
Tvarohové guľky

7. SLIVKOVÉ PERNÍKY S ČOKOLÁDOVOU POLEVOU: netreba s perníkmi do Vianoc čakať, chutia výborne už na jeseň, neveríte?

perníkové kolieska s lekvárom a čokoládou
perníkové kolieska s lekvárom a čokoládou

8. ORECHOVÝ KOLÁČ Z LIESKOVCOV A S ČOKOLÁDOU: je úžasný a super na ňom je to, že si ho môžu napiecť aj bezlepkáči – je totižto úplne bez múky.

Bezlepkový koláč z lieskovcov s čokoládou

9. SLIVKOVÝ MREŽOVNÍK S MAKOM: náš tohtoročný favorit. Tento recept sa vám veľmi páčil a mnohí ste ho už vyskúšali. Aj vy?

Slivkový mrežovník s makom
Slivkový mrežovník s makom

10. TEKVICOVÉ ŽEMLIČKY PRE DETI: niekedy jedlo poteší viac, keď pekne vyzerá. Najmä ak je pre deti. A presne o tom sú tieto chutné tekvicové pečivká.

tekvicové žemličky
tekvicové žemličky

Leave a Reply