Ahojte, takmer každý týždeň pre vás pripravíme chutný a fungujúci recept, ktorý sa oplatí vyskúšať. Ak ste na našich sociálnych sieťach, nájdete tam vždy príspevok, vďaka ktorému sa jednoducho prekliknete na najnovší recept. Ale aj silný používatelia sietí raz za čas premeškajú nejakú tu novinku. Máme na to ale riešenie. Newsletter Sisters Bakery s príznačným názvom...

Ahojte, takmer každý týždeň pre vás pripravíme chutný a fungujúci recept, ktorý sa oplatí vyskúšať. Ak ste na našich sociálnych sieťach, nájdete tam vždy príspevok, vďaka ktorému sa jednoducho prekliknete na najnovší recept. Ale aj silný používatelia sietí raz za čas premeškajú nejakú tu novinku. Máme na to ale riešenie. Newsletter Sisters Bakery s príznačným názvom Sladké novinky.

Zaregistrujte sa ešte dnes a už čoskoro vám začneme písať sladké správy.

Súhlasím s pravidlami registrácie

Newsletter Sisters Bakery – Recepty do vašej mailovej schránky

Aby vám neušiel ani jeden, prihláste sa na odber našich Sladkých noviniek. Vo vašej mailovej schránke potom bude pristávať náš stručný prehľad najnovších receptov a prípadne ďalšie informácie, ktoré sa oplatí mať a vedieť.

Dá sa tomuto odolať? 🙂

newsletter Sisters Bakery
newsletter Sisters Bakery

Registrácia vám nezaberie viac než 1-2 minútky. Stačí len vyplniť vaše meno a mail a registrovaný mail následne potvrdiť, aby ste nám tak dali súhlas so zasielaním informácií. Tak neváhajte a prihláste sa na odber noviniek, pozvite aj vaše kámošky a nikomu z vás už neujdú žiadne naše recepty.

Či už ste alebo nie ste na sociálnych sieťach – je to jedno. S našími Sladkými novinkami budete “nad vecou” a žiaden recept z našej dielne vám neujde. Práve naopak. Vo vašej mailovej schránke budete mať malý archív našich receptov, ku ktorým sa potom jednoducho dostanete – stačí len kliknúť na odkaz. Recept si potom môžete priamo z našej stránky vytlačiť, alebo uložiť ako pdf do svojho receptára.

Tak neváhajte a zaregistrujte sa hneď teraz:
Súhlasím s pravidlami registrácie

 

Ďakujeme a nech vám s nami chutí!

Segry

Michaela a Katarína

 

 

 

Leave a Reply