KNIHA Takmer zabudnuté recepty

Home / KNIHA Takmer zabudnuté recepty

Každý si v sebe nosíme spomienku na časy minulé. Napríklad na letné prázdniny u babky, keď sme behávali po vonku až do súmraku. Na bezstarostné leto, kedy nám babky niečo dobré navarili a napiekli a nám po tých výletoch po vonku tak chutilo. A možno tie spomienky nesiahajú až tak ďaleko, ale sú príjemné, teplé a vyvolávajú nám nostalgický úsmev na tvári. Presne tento nostalgický úsmev vídavam na tvári vám všetkým, ktorí ste listovali moju knihu a ja som mala možnosť vás vidieť. Kniha Takmer zabudnuté recepty je zbierkou 70 receptov na  na sladké aj slané koláče, pečivá, chleby alebo dezerty. Všetky som spolu so segrou vlastnoručne vyberala, napiekla a ochutnala a verím, že tak ako pripomínajú mne moju maminku, moje babky, tak aj vám pripomenú vaše milé osoby, ktoré vám vždy s láskou pripravili nejakú dobrotu pod zub.

Takmer zabudnuté recepty

Takmer zabudnuté recepty
Takmer zabudnuté recepty

Naša kniha Takmer zabudnuté recepty je v našom eshope vypredaná a nedá sa viac objednať na našej stránke.

Dobrá správa ale je, že nejaké kusy ešte zoženiete vo vybraných kníhkupectvách – viď odkazy nižšie. (Odkazy neaktualizujeme, preto negarantujeme, že kniha bude v daných predajniach skutočne dostupná v čase, keď na ne kliknete).

Kníhkupectvo Martinus

Kníhkupectvo Panta Rhei

Kníhkupectvo Artforum

Kníhkupectvo Mega Knihy

Kníhkupectvo Gorila

Ak máte svoje obľúbené kníhkupectvo, popýtajte sa na našu knihu aj v ňom :-). Možno ju majú.

Čo nájdete v knihe takmer zabudnuté recepty?

Pečiete radi? Nepoviete nie dobrému koláču alebo zákusku? Radšej si dáte poctivý domáci chlieb a pečivo než kupovaný? 

Táto knižka potom nesmie chýbať vo vašej knižnici. Recepty, ktoré v nej nájdete, vás určite presvedčia, že domáce je domáce a oplatí sa občas stráviť nejaký ten čas v kuchyni. V siedmych kapitolách nájdete 70 rôznych receptov, z ktorých drvivá väčšina ešte nebola ani publikovaná na našej stránke. Nižšie nájdete prehľad kapitol a receptov. Spravte si radosť ešte dnes a objednajte si našu knižku (objednávkový formulár je nižšie). Zašleme vám ju priamo na vašu adresu a už čoskoro sa môžete potešiť  pri jej listovaní, čítaní a samozrejme, pri samotnom vypekaní.

V knižke Takmer zabudnuté recepty nájdete  70 receptov na sladké aj slané koláče, pečivá, chleby alebo dezerty. Všetky recepty sme vycibrili tak, aby vám fungovali a chutili. Sú odskúšané, overené, ochutnané a hodné vyskúšania aj u vás :-). Väčšina receptov je úplne nová, ešte nepublikovaná a doplnené sú našimi najobľúbenejšími receptami zo stránky. Okrem receptov sme pre vás zozbierali množstvo užitočných tipov a informácií, pridali sme kde – tu malé anektody, ktoré sa nám spájajú s niektorými receptami a aj vďaka nim sa z obyčajnej kuchárskej knižky stala  praktická kronika s nádhernými fotografiami, ktorá vám bude robiť spoločnosť pri vypekaní.

 

Takmer zabudnuté recepty
Takmer zabudnuté recepty

Podmienky ochrany osobných údajov

 

Čo povedali o našej knihe tí, ktorí si ju kúpili

Váhate, či si knihu kúpiť? Prečítajte si zopár recenzií od tých, ktorí si už knihu zadovážili:

Dobrý deň, ďakujem,kniha dnes došla. To je sen vlastniť tak úžasnú knihu, ďakujem.” Slavomíra D.

“Dobrý deň, dnes mi bola doručená knižka, páči sa mi, je prehľadne spracovaná a skutočne niektoré recepty mi pripomenuli  detstvo a  pečenie s mojou mamou, aj babkou. Prázdniny som strávila  na dedine, kde na dvore stála pec, v ktorej sa piekol chlebík a posúchy, rada na to spomínam, niekedy to tak bolo.” Mária K.

“Včera mi kniha dorazila. Je moc pěkná – od každého něco. Ráda peču, tak určitě z ní brzo něco vyzkouším. Moje největší záliba jsou perníčky, i když se stále jen učím.” Lenka Ch.

“Ďakujem krásne….knižka je fakt suprová.” Monika M.

“Dobrý deň, knihu mám doma…oživila som si spomienky na detstvo a mamine koláčiky….a rumové mesiačiky sú u nás dosť často..” Katarína K.

“Dobrý deň, ďakujem za knižky, sú naozaj skvelé 😃. Už plánujem kedy čo upiecť.” Diana T.

“Dobrý deň, dnes som si akurát bola domov po knižku a vyzerá úžasne. Aj po obsahovej stránke a aj po vizuálnej.” Martina M.

“Dobrý den, kuchařky dorazily. Nádhernějši jsem neviděla, fakt krásná. Mátě být na co pyšná!” Helena B.

ĎAKUJEME vám, že sledujete našu stránku, ďakujem za vašu priazeň
a podporu a teším sa na okamih, kedy moja knižka plná krásnych receptov, zaujímavých informácií a šikovných tipov doplní vašu knižnicu.

Nech vám s nami chutí

sestry Michaela Smolová a Katarína Dimoulatos, fotografka Jarka Lempochnerová

Sisters Bakery

Ak máte otázky, alebo neviete našu knižku zohnať v kníhkupectve, píšte nám mail na michaela@sistersbakery.sk, ak budeme vedieť, určite pomôžeme :-).

 

Takmer zabudnuté recepty
Takmer zabudnuté recepty

 

Informácie o knihe: formát 190 x 245 mm, počet receptov 70, tvrdá väzba

Autor: Michaela Smolová

Fotografie: Jarka Lempochnerová

Napiekli: Michaela Smolová, Katarína Dimoulatos

Grafika: reklamná agentúra gooseberry, s. r. o.